Deniz Emre Ökmen Sigorta Aracılık Hizmetleri

Allianz Sigorta Acentesi olarak,Bireysel Emeklilik, sağlık, otomobil, konut, işyeri, hayat, sorumluluk ve risk sigortalarında faaliyet göstermekteyiz.
Acenteliğimiz 2005 yılında kurulmuş olup T.C.Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi ve G08528-PUKT Levha numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlıdır.
Tüm faaliyetlerimiz Sigorta Acenteleri Yönetmeliği ve Sigortacılık Kanununa uygun olarak yürütülmektedir.
Sigorta sektöründe istikrar,güven ve üstün hizmet anlayışımız ile sigortacılık ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize en iyi ve doğru çözümleri sunmak ilk hedefimizdir.
Bu hedefimizle birlikte, temel prensibimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimize sigorta sektöründe en iyi hizmeti sağlamaktır.
Dünya finans ve sigorta devi Allianz
Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 70'in üzerinde ülkede 150 bini aşkın çalışanı ile 75 milyon müşterisine bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmetleri veren Allianz, dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri.
Allianz Grup'un küresel bilgi birikimi ve yerel tecrübesinden yola çıkarak Türk halkının A'dan Z'ye tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılayacak,geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermek,güçlü finansal yapımızla sigortalılarımızın bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak,kaliteli ve yaygın satış ağımız ile sigortalılarımıza her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermek, iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak,toplumumuzdaki sigorta bilincinin artırılmasını sağlamak ve Türk Sigorta Sektörü'nün gelişimine katkıda bulunmak bizim temel misyonumuzdur.
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşteri memnuniyetini merkeze koyarak sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen Allianz’ın stratejisinin temelinde, güçlü finansal yapının korunması, yapısal yüklerin azaltılması ve sürdürülebilir rekabetin ve marka değerinin artırılması yatıyor.