Fiat Kasko Sigortası

Fiat Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi,
Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Fiat marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Fiat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Fiat Kasko ile Hangi Riskler Güvence Altında?
• Çarpma, çarpılma, yanma
• Hırsızlık
• Halk hareketleri, terör
• Sel ve su baskını
• Deprem
• Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk
• Ferdi Kaza
• Hukuksal Koruma Ayrıca 444 45 46 numaralı Allianz Çözüm Hattı sayesinde yetkili servis, yol durumu, otel, restoran ve çeşitli etkinlikler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hasarınız olduğunda, lastiğiniz patladığında veya benzininiz bittiğinde Allianz Yardım Hizmeti sayesinde yolda kalmazsınız. Bunun yanında anlaşmalı servis hizmeti ve binek amaçlı hususi araçlarınız için ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kasko'nun Avantajları Neler?
- Yetkili Servis klozu ile cam dahil, hasarlarınız anlaşmalı Fiat yetkili servislerinde, orjinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir. Anlaşmalı olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından karşılanmaktadır.
- Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlarınız 1.000 TL'ye kadar teminat altındadır.
- 1.000 TL'ye kadar olan onarımlarda hasar dosyasının faturalı işlem görmesi mümkündür. Bu şekilde daha hızlı hizmet alabilirsiniz.
- Küçük ölçekli hasarlarınız, Allianz Mini Onarım Hizmeti kapsamında ücretsiz olarak giderilir.
- Sektörde ilk ve tek olarak; evinize eşya yangın, size de sağlık teminatı veriliyor. - Yetkili olmayan kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçe kitapçığında belirtilen daha birçok riski Fiat Kasko ile güvence altına alabilirsiniz.

Hangi İndirimlerden Faydalanabilirsiniz?
Birinci yılın sonundan itibaren hasarsızlık indiriminiz kademeli olarak artırılarak sürdürülür. Ayrıca, kusurunuz bulunmadığı takdirde, indiriminiz sonraki yıllarda da devam eder. Otomobil ve kamyonet kullanım tarzındaki araçlar için adet limiti olmaksızın, minibüs kullanım tarzındaki araçlar için bir sefere mahsus cam kırılması hasarı ve tüm kullanım tarzları için bir sefere mahsus radyo-teyp hasarı ile sınırlı kalan hasarlarda, sigorta kapsamındaki hasarsızlık indiriminiz devam eder. Sigortalının şahıs ve aracın binek olması şartıyla, sigortalı ya da sigortalıya ek olarak tek sürücü indirimi, TSK mensupları ve eşlerine indirimler ile meslek indirimleri de size özel uygulanacak indirimlerdir.

Her zaman güvenli ve iyi yolculuklar geçirmeniz dileğiyle...