Limitsiz Sağlık Sigortası

Limitsiz Sağlık Sigortası

Allianz ile limitsiz güvence!
Sağlığınızın bedeli var mı? “Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız Limitsiz Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvenceye alın. Sevdikleriniz ve sizin için…

Limitsiz Sağlık Sigortası’ndan yararlanırken… Yatarak tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde…

Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, sizin adınıza herhangi bir limit olmadan ve %100 oranında öder. Kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde veya acil durumlarda diğer sağlık kurumlarında oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Üstelik Yatarak Tedavi ana teminatı kapsamında bulunan Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Tedavi teminatları yanında yatarak tedavi gerektirmeyebilen Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ, Küçük Cerrahi, Operasyon sonrası Fizik Tedavi teminatlarıyla ve ayakta tedavi olarak yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ Tetkik, Yurtdışı Operasyon Sonrası Fizik Tedavi, Tıbbi Malzeme, Yapay Uzuv teminatları olarak ek limitlerle.

Ayrıca, tedavinizi gerçekleştiren özel doktorunuzsa Anlaşma Harici Sağlık Kurumları’ndan birinde veya yurtdışında tedavi olmayı tercih ettiyseniz, harcama bedeliniz poliçede belirtilen koşullar dahilinde ve Allianz güvencesiyle karşılanır.

Hamilelik ve Doğum Teminatını tercih etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz ülkemizin seçkin sağlık kurumlarında, bu teminata limitsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Ayakta tedavi giderleriniz Allianz ile rahat rahat Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla… Anlaşmalı Sağlık Kurumları’nda, kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşan sağlık giderlerinizin %80'i, diğer sağlık kurumlarındaki harcamalarınızınsa poliçede belirtilen koşullar dahilinde Allianz tarafından karşılanır.

Ayrıca yüksek limitli Ferdi Kaza Teminatı ile kazaen vefat veya kazaen daimi maluliyet durumlarında da Allianz ailenizin yanında.

Tüm bunlara ek olarak yurtdışı tedavileriniz için ilave teminat olanağına sahip olabilirsiniz.
Hizmetlerimizle içiniz artık daha rahat… Üstelik hasarsızlık indirimleriniz etkilenmeden…
Acil Yardım Hizmeti Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda “Allianz Müşteri Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda…

Aile Hekimi Hizmeti Allianz sizlere çağdaş bir hizmet olan Aile Hekimleri’mizin ilk ziyaretiyle “Hoş geldiniz” der. Tüm aile bireylerine kapsamlı sağlık hizmeti verebilecek düzeyde eğitimli tıp uzmanları olan Aile Hekimleri’mizden poliçe şartları dahilinde doktorunuz olarak da faydalanabilirsiniz.

Sağlık Tarama (Check-up) Hizmeti Anlaşmalı check-up merkezlerimizde, çeşitli panel seçenekleriyle yılda bir defa yaptırabileceğiniz Sağlık Tarama Hizmeti ile daha güvendesiniz.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti 40 yaş ve üzeri bayanlar için mamografi, baylar için PSA tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları “Keşke Demeden Önce” erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor. Allianz bebeklerine, ömür boyu yenileme güvencesi hediyemiz Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce Ömür Boyu Yenileme güvencesi imkânı sunarak “Ailemize hoş geldin” diyoruz. Vergi avantajıyla daha da ekonomik Ücretli veya beyana tabi vergi mükellefiyseniz Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız. Yenilemede kesintisiz hizmet Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi”ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın…

Diğer sağlık ve sağlık dışı giderlerinizde Allianz indirim avantajları… Teminatlarınızın olmadığı durumlarda bile birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu’nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız özel yaşamınızı renklendirecek, Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.

İndirimlerle daha ekonomik prim avantajları,

Tüm planların yenilemelerinde, sağlık priminin %50'sine kadar harcama oluşsa bile %45'e varan hasarsızlık indirimleri. Ek olarak aile poliçelerine uygulanan %10'a varan indirimlerle ve tercih edilen anlaşmalı kurum ağına göre %20'ye varan indirim avantajlarıyla…

Ayrıca daha birçok sürpriz kampanya ve indirimlerle Allianz güvencesi yanınızda.

Gelecekteki sağlık harcamalarınız için endişelenmek istemiyorsanız ve yaşınız 0-64 arasındaysa bize ulaşarak alacağınız mevcut seçenekleri dikkatlice inceleyebilir, gelecek güvencenizi belirlerken tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için…