Dinamik Sağlık Sigortası

Dinamik Sağlık Sigortası

Allianz'la güç yanınızda!
Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz Dinamik Sağlık Sigortası, sizin ve sevdiklerinizin beklenmedik sağlık giderlerini bütçenize uygun ve ekonomik fiyatlar ile güvence altına alıyor. Poliçeye giriş yaşı 6 ile 44 arasında olan ve geniş sigortalılık süresine sahip bu ürüne 45 yaşından önce sahip olarak, siz de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.

Allianz ile yatarak tedavi limitsiz!
Dinamik Sağlık Sigortası, anlaşmalı kurumlarında, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini, limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar.

Üstelik Kemoterapi - Radyoterapi - Dializ ve Küçük Cerrahi giderleriniz de dahil...

Dinamik Sağlık Sigortası'nda doğum teminatı da var! Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası'na başvurduktan 18 ay sonra başlayan hamileliklerde, Doğum giderlerinizi limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar.

Allianz'dan ekstra avantajlar!
• 6 - 17 yaş arası çocuklara tek başına sigortalanma avantajı; 6-17 yaş arası çocuklar da ebeveynler olmaksızın tek başlarına sigortalanabilir. Buna ek olarak kardeşler 25 (dahil) yaşına kadar bir arada sigortalanabilir ve aile indiriminden faydalanabilir.

• Aile Poliçesi İndirimi; Aile poliçesi yaptırmak isteyen sigortalılarımız % 10'a varan indirimlerden yararlanabilir.

• Özel İndirimler; - İstanbul dışında ikamet eden sigortalılarımızın poliçelerinde % 10 ek indirim avantajı bulunmaktadır. - Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları'nda, poliçenizin teminatı dışında kalan durumlarda bile indirimlerden faydalanabilirsiniz.

• Yeni Doğan Teminatı; Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası ile dünyaya gelen bebeklerin doğum sonrası sağlığını kontrol etmek amacıyla yapılan muayene ve rutin tetkik giderlerini karşılayan "Yeni Doğan Teminatı" da poliçe kapsamındadır.

• Vergi Mükelleflerine Özel İndirimler; Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

• Acil Yardım Hizmeti 7/24 Yanınızda; Allianz, hayati tehlike arz eden acil durumlarda "Allianz Müşteri Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda Hava Ambulansı hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda.

Poliçe yenilemek artık çok kolay!
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi" sunar. Ayrıca, 4. yılın sonundaki değerlendirmeye bağlı olarak "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet alma hakkına sahip olursunuz. Üstelik bu hizmetten hasar prim oranına bağlı olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Allianz bebeklerine, ömür boyu yenileme güvencesi var!
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce ömür boyu yenileme güvencesi olanağı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.